препоръчвам
- Звучи много по-силно и по-добре, отколкото очаквах (dolby atmos си върши работата)
- Екранът е достатъчно голям, ярък, а писалката се усеща и работи перфектно (екранът трябва да е чист)
- В офиса го използвам и за функцията втори екран (понякога закъснява, но като цяло си върши работата)
- Батерията е ок, след ден ползване (приложения + втори екран) остава с ок. 30%
Като заключение: препоръчвам го.
Автоматично преведено ревю
Добави коментар