не препоръчвам
Оставя бели, лепкави следи по прозорците или каросерията, правилната употреба би била -> нанасяне на този разтвор преди измиване на колата, така че не работи като разтвор за прозорци... Не бършете бронята или капака веднага след нанасянето на разтвора, както е показано във видеото, публикувано от K2 в YouTube, тъй като ще надраскат боята (особено при черни автомобили). За да използвам този разтвор, трябва да имам и бутилка с вода, за да премахна следи от разтвор и насекоми.
Автоматично преведено ревю
Добави коментар